Точильний верстат Metabo DSD 200 Plus 200 мм / 750 Вт 400 В підсвічування (604210000)
Відео 2Фото 11 |
Metabo DSD 200 Plus 200 мм / 750 Вт 400 В підсвічування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo DSD 200 Plus 200 мм / 750 Вт 400 В підсвічування
Усі ціни 11 →Точило Metabo DSD 200 Plus 604210000 | 8 777 грн. |
Верстат для заточування Metabo DSD 200 (604210000) 604210000 | 8 777 грн. |
Точило Metabo DSD 200 Plus 604210000 | 8 777 грн. |
Точило электрическое Metabo DSD 200 Plus (604210000) | 8 777 грн. |
Станок для заточки Metabo Ds D 200 (604210000) | 8 745 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості точильно-шліфувального верстата Metabo DSD 200 Plus:
- Довжина кабелю 1.8 м
РекомендуємоПорівняти в таблиці →