Точильний верстат Metabo DS 150 Plus 150 мм / 400 Вт (604160000)
Відео 1Фото 9 |
Metabo DS 150 Plus 150 мм / 400 Вт 150 мм / 400 Вт200 мм / 600 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo DS 150 Plus 150 мм / 400 Вт
Усі ціни 7 →Точило Metabo DS 150 Plus 604160000 | 6 199 грн. |
Верстат для заточування Metabo DS 150 Plus (604160000) 604160000 | 6 199 грн. |
Точило Metabo DS 150 Plus 604160000 | 6 199 грн. |
Точило электрическое Metabo DS 150 Plus (604160000) | 6 199 грн. |
Станок для заточки Metabo Ds 150 Plus (604160000) | 6 176 грн. |
Станок для заточки Metabo DS 150 Plus (604160000) 604160000 | 6 193 грн. |
Точильний верстат Metabo DS 150 Plus (604160000) | 6 199 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості точильно-шліфувального верстата Metabo DS 150 Plus:
- Довжина кабелю 1.8 м
Модификації Metabo DS 150 Plus
Ціни на Metabo DS 150 Plus |
---|---|---|---|---|
Metabo DS 150 Plus 150 мм / 400 Вт | від 6 176 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo DS 200 Plus 200 мм / 600 Вт | від 7 571 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →