Точильний верстат Optimum OPTIgrind GU 20 3101520 200 мм 400 В
Відео 2Фото 2 |
Optimum OPTIgrind GU 20 3101520 200 мм 400 В 200 мм 230 В 200 мм 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum OPTIgrind GU 20 3101520 200 мм 400 В
Усі ціни 9 →Станок шлифовальный дисковый Optimum OPTIgrind GU 20 (400V) 3101520 | 8 849 грн. |
Шлифовальный станок Optimum Maschinen OPTIgrind GU 20 (400V) 3101575 | 12 931 грн. |
Точильно-шлифовальный станок по металлу OPTIgrind GU 20 (400 В) 3101520 | 8 495 грн. |
Точильно-шлифовальный станок по металлу OPTIgrind GU 20 (400 В) 3101520 | 8 849 грн. |
Optimum GU 20 400V 3101520 | 11 160 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Optimum OPTIgrind GU 20 3101520
Ціни на Optimum OPTIgrind GU 20 3101520 |
---|---|---|---|---|
Optimum OPTIgrind GU 20 3101515 200 мм 230 В | від 9 758 грн. | 4 пропозиції | ||
Optimum OPTIgrind GU 20 3101520 200 мм 400 В | від 8 495 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →