Дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx SB Basic 600385890
Відео 2Фото 8 |
Metabo PowerMaxx SB Basic 600385890 |
|
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут середньої потужності від одного з провідних виробників ручного електроінструменту — німецької компанії Metabo. Модель призначена для професійного застосування, вона оснащена металевим планетарним редуктором і потужним електродвигуном, витривала і має високу стійкість до перевантажень. Однак варто звернути увагу на той факт, що в цій комплектації відсутні акумуляторні батареї, зарядний пристрій і фірмовий кейс.
Ударний дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx SB Basic може працювати в трьох режимах. Перший-це режим, при якому швидкість обертання патрона досягає 360 об/хв і інструмент розвиває максимальний крутний момент в 34 Нм, якого достатньо для безпроблемного закручування шурупів діаметром до 7 мм. Для обмеження крутного моменту, необхідного для коректної роботи з м'якими матеріалами типу гіпсокартону або пластиків, є 20+1 позиційна муфта.
Другий режим відповідає швидкості обертання патрона до 1400 об/хв, він призначений для свердління дерева з діаметром отвору до 18 мм або металу до 10 мм Третій режим — ударне свердління, необхідне для пробивання отворів у бетоні, силікатній цеглі і інших щільних мінеральних матеріалах. Є зручний реверсивний перемикач, двигун оснащений гальмом. Для комфортної роботи в погано освітлених місцях є вбудована яскрава світлодіодне підсвічування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo PowerMaxx SB Basic 600385890
Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo PowerMaxx SB | 4 587 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Metabo PowerMaxx SB | 5 047 грн. |
Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo PowerMaxx SB | 6 624 грн. |
Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo PowerMaxx SB | 4 592 грн. |
1 0 0 6 |
Надійність самого шурупокрута перекреслюється недоробленим патроном, з якого все випадає через 15 секунд роботи. Я ним користуюся вже років зо два. Дуже дратує коли закручуєш шуруп а патрон саморозкручується, перекошується біта і ти б'єш шурупокрутом в деталь яку прикручував дряпаючи її. Зроблений досить надійно Розкручується патрон. Не тримає біти та свердла. користуюся Metabo PowerMaxx SB Basic 600385890 місяць і більше рекомендую не купувати |
- Артикул 600385890 — поставляється без кейса, зарядного пристрою, акумуляторів і інших аксесуарів
- Артикул 600385500 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 600385870 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір аксесуарів (63 шт)
- Артикул 600385910 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс, набір біт (9 шт) і силовий адаптер PowerMaxx PA
- Артикул 600385930 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс, набір біт (15 шт) і ліхтар
- Артикул 600385940 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс, набір Mobile Workshop і ліхтар
- Артикул 600385960 — в комплекті 3 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
Модификації Metabo PowerMaxx SB Basic 600385890
Ціни на Metabo PowerMaxx SB Basic 600385890 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx SB Basic 600385500 | від 4 583 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx SB Basic Set 600385910 | від 4 594 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo PowerMaxx SB Basic Set 600385870 | від 7 153 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx SB Basic Set 600385960 | від 5 267 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo PowerMaxx SB Basic 600385890 | від 4 587 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx SB Basic Set 600385930 | від 5 419 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo PowerMaxx SB Basic Set 600385940 | від 6 364 грн. | 2 пропозиції |