Дриль Metabo SBE 650 600742850
Metabo SBE 650 600742850 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SBE 650 600742850
Усі ціни 20 →Дриль ударний Metabo SBE 650 (600742850) | 2 167 грн. |
Дриль ударний Metabo SBE 650 ШЗП 600742850 | 2 199 грн. |
Дриль ударний Metabo SBE 650 ШЗП 1,5-13 мм 600742850 | 2 199 грн. |
Дрель ударная Metabo SBE 650 (600742850) | 2 199 грн. |
Дриль ударний Metabo SBE 650, швидкозатискний патрон (600742850) 600742850 | 2 199 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Metabo SBE 650 600742850
Ціни на Metabo SBE 650 600742850 |
---|---|---|---|---|
Metabo SBE 650 600742000 | від 1 899 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo SBE 650 Set 600742870 | від 4 572 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo SBE 650 600742850 | від 2 167 грн. | 20 пропозицій | ||
Metabo SBE 650 600742500 | від 2 598 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →