Болгарка Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348840
Відео 16Фото 8 |
Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348840 акк. відсутнійкейс / акк. 2 шт 2 Агод кейс / акк. 2 шт 4 Агод кейс / акк. відсутнійкейс / акк. відсутній Metaloc |
|
Модель 600348850 поставляється без кейса, в комплекті моделі 600348840 кейс Makpac, а в комплекті моделі 600348860 звичайний кейс
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348840
Ціни на Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348840 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348850 | від 4 833 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348500 | від 5 389 грн. | 18 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348800 | від 10 797 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348860 | від 6 612 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348840 | від 7 114 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →