Шабельна пила Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322840
Відео 1Фото 8 |
Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322840 акк. відсутнійкейс (сумка) / акк. 2 шт 2 Агод кейс (сумка) / акк. 2 шт 4 Агод кейс (сумка) / акк. відсутнійкейс (сумка) / акк. відсутній, Metaloc |
|
Модель 602322890 поставляється без кейса, модель 602322840 — з кейсом Metaloc, модель 602322860 — з пластиковим кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322840
Усі ціни 6 →Акумуляторна шабельна пилка Metabo PowerMaxx SSE 12 BL (Без АКБ та ЗУ) + к | 8 518 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Metabo PowerMaxx SSE 12 BL у MetaBox без акб і | 7 555 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Metabo POWERMAXX SSE 12 BL, без акб і з/п, у ко | 7 555 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Metabo POWERMAXX SSE 12 BL (602322840) 60232284 | 7 555 грн. |
Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322840 | 13 120 грн. |
Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322840 | 13 448 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322840
Ціни на Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322840 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322890 | від 6 605 грн. | 14 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322500 | від 9 909 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322800 | від 13 668 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322860 | від 8 605 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx SSE 12 BL 602322840 | від 7 555 грн. | 6 пропозицій |