Твердопаливний котел Metal-Fach Sokol SE MAX II 25 25 кВт
Фото 4 |
Metal-Fach Sokol SE MAX II 25 25 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:25 кВт, площа ~ 200 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 180 мм
Всі характеристики
Характеристики Sokol SE MAX II 25
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metal-Fach 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metal-Fach.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metal-Fach Sokol SE MAX II 25 25 кВт
Котел твердотопливный Metal-Fach Sokol SE-MAX ІІ-25 SEMAXІІ-25 | 98 156 грн. |
Metal-Fach Metal-Fach Sokol SE-MAX II-25 | 98 156 грн. |
Metal Fach SE-MAX ІІ-25 Котел твердопаливний SOKOL 25 кВт (150 кв.м) (SEMA | 98 156 грн. |
Metal-Fach SOKOL SE MAX 23 SE-MAX ІІ-25 | 119 195 грн. |
Модификації Metal-Fach Sokol SE MAX II 25
Ціни на Metal-Fach Sokol SE MAX II 25 |
---|---|---|---|---|
Metal-Fach Sokol SE MAX II 15 15 кВт | від 80 309 грн. | 4 пропозиції | ||
Metal-Fach Sokol SE MAX II 20 20 кВт | від 93 741 грн. | 4 пропозиції | ||
Metal-Fach Sokol SE MAX II 25 25 кВт | від 98 156 грн. | 4 пропозиції | ||
Metal-Fach Sokol SE MAX II 30 30 кВт | від 102 665 грн. | 4 пропозиції | ||
Metal-Fach Sokol SE MAX II 35 35 кВт | від 111 588 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →