Теплоакумулятор для котла Drazice NADO 750 v7 750 л
Drazice NADO 750 v7 |
|
V7 – баки з внутрішнім резервуаром, трубчастий теплообмінник і дві труби для електричного нагрівального елемента типу TJ.
Можуть поставлятися з ізоляцією за запитом. Фото картки товару – бак без ізоляції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Drazice NADO 750 v7
Ціни на Drazice NADO 750 v7 |
---|---|---|---|---|
Drazice NADO 500 v7 500 л | від 71 423 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice NADO 750 v7 750 л | від 79 082 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice NADO 1000 v7 1000 л | від 42 437 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →