Мотошина Metzeler Roadtec Scooter 150/70 -13 64S
Відео 6Фото 11 | Очікується у продажу від 3 430 до 3 910 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 150; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 13; Індекс швидкості: S; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metzeler Roadtec Scooter 150/70 -13 64S
Ціни на Metzeler Roadtec Scooter 150/70 -13 64S |
---|---|---|---|---|
Metzeler Roadtec Scooter 3 -10 50J | від 1 835 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 3 R10 50J | від 1 580 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 3.5 R10 59J | від 1 974 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 80/80 -14 43S | від 1 920 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Roadtec Scooter 80/80 R14 43S | від 1 580 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 90/80 R14 49S | від 1 913 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 90/90 -10 50J | від 1 320 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 90/90 -14 46P | від 1 945 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 90/90 R10 50J | від 2 022 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 90/90 R14 46P | від 3 591 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 100/80 R10 53L | від 9 697 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 100/80 R14 54S | від 2 275 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 100/90 -10 61J | від 2 435 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Roadtec Scooter 100/90 R12 59J | від 2 106 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Roadtec Scooter 100/90 R14 57P | від 2 905 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 110/70 -12 64P | від 2 815 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Roadtec Scooter 110/70 -13 48P | від 2 435 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 110/70 -13 54S | від 3 085 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 110/70 -16 52P | від 3 815 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Roadtec Scooter 110/70 -16 52S | від 2 615 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 110/70 R12 47P | від 2 053 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 110/70 R16 52P | від 2 685 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 110/70 R16 52S | від 3 379 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 110/80 -14 59S | від 3 105 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 110/80 R14 59S | від 4 968 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Roadtec Scooter 110/90 R12 64P | від 2 527 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 110/90 R13 56P | від 2 685 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 120/70 -10 54L | від 2 150 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Roadtec Scooter 120/70 -12 51P | від 2 570 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 120/70 R13 53L | від 2 369 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 120/80 R14 58S | від 2 964 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 120/80 R16 60P | від 3 062 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 130/60 -13 53P | від 2 150 грн. | 6 пропозицій | ||
Metzeler Roadtec Scooter 130/60 -13 60P | від 2 985 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Roadtec Scooter 130/60 R13 53L | від 2 211 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 130/60 R13 53P | від 2 922 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 130/60 R13 60P | від 2 527 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 130/70 -10 59L | від 1 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 130/70 -13 63P | від 3 105 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 130/70 R11 60L | від 3 180 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 130/70 R16 61S | від 2 880 грн. | 6 пропозицій | ||
Metzeler Roadtec Scooter 140/60 -13 57L | від 2 985 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Roadtec Scooter 140/60 R13 57L | від 2 527 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 140/70 -12 60L | від 1 885 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 140/70 -14 68P | від 3 480 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 140/70 -14 68S | від 4 415 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Roadtec Scooter 140/70 -16 65P | від 3 620 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler Roadtec Scooter 140/70 R12 60L | від 2 685 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 140/70 R14 68P | від 3 281 грн. | 3 пропозиції | ||
Metzeler Roadtec Scooter 150/70 -14 66S | від 4 325 грн. | 2 пропозиції |