Мотошина Metzeler Sportec M5 Interact 160/60 R17 69W
Відео 4 |
Metzeler Sportec M5 Interact 160/60 R17 69W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metzeler Sportec M5 Interact 160/60 R17 69W
Усі ціни 7 →Шини Metzeler Sportec M5 Interact 160/60 ZR17 69W | 5 493 грн. |
Metzeler Sportec M5 160/60 R17 69W R TL 1971300 | 4 811 грн. |
Metzeler Sportec M5 Interact 160/60 R17 69W | 5 313 грн. |
Покришка Metzeler SPORTEC M5 INTERACT 160/60 ZR17 69W TL (2828574) | 6 230 грн. |
Покришка Metzeler SPORTEC M5 INTERACT 160/60ZR17 69W TL (2776129) | 6 145 грн. |
Metzeler Sportec M5 160/60 R17 69W R TL | 5 132 грн. |
Мотошины Metzeler Sportec M5 Interact 160/60 R17 69W TL R | 4 809 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metzeler Sportec M5 Interact 160/60 R17 69W
Ціни на Metzeler Sportec M5 Interact 160/60 R17 69W |
---|---|---|---|---|
Metzeler Sportec M5 Interact 110/70 -17 54H | від 4 040 грн. | 2 пропозиції | ||
Metzeler Sportec M5 Interact 110/70 R17 54H | від 2 640 грн. | 5 пропозицій | ||
Metzeler Sportec M5 Interact 120/70 -17 58W | від 4 680 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Sportec M5 Interact 120/70 R17 58W | від 4 520 грн. | 8 пропозицій | ||
Metzeler Sportec M5 Interact 150/60 -17 66H | від 4 680 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Sportec M5 Interact 150/60 R17 66H | від 5 361 грн. | 4 пропозиції | ||
Metzeler Sportec M5 Interact 160/60 -17 69W | від 4 780 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Sportec M5 Interact 160/60 R17 69W | від 4 809 грн. | 7 пропозицій | ||
Metzeler Sportec M5 Interact 180/55 -17 73W | від 5 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Metzeler Sportec M5 Interact 180/55 R17 73W | від 5 233 грн. | 10 пропозицій |