Літня шина Michelin e.Primacy 205/55 R16 94V
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin e.Primacy 205/55 R16 94V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin e.Primacy 205/55 R16 94V
Усі ціни 30 →Шина Michelin e.Primacy 205/55 R16 94V XL S1 | 3 330 грн. |
Michelin e.Primacy 205/55 R16 94V XL S1 | 3 281 грн. |
Michelin e.Primacy 205/55 R16 94V XL S1 | 3 408 грн. |
Michelin E PRIMACY 205/55 R16 94V S1 XL DEMO (8047747329) | 8 630 грн. |
Michelin e.Primacy (205/55R16 94V) | 3 372 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin e.Primacy 205/55 R16 94V
Ціни на Michelin e.Primacy 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Michelin e.Primacy 205/55 R16 91H | від 5 590 грн. | 4 пропозиції | ||
Michelin e.Primacy 205/55 R16 91V | від 4 569 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin e.Primacy 205/55 R16 91W | від 4 647 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin e.Primacy 205/55 R16 94H | від 3 578 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin e.Primacy 205/55 R16 94V | від 3 281 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →