Літня шина Nokian zLine 245/50 R18 100Y
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nokian zLine 245/50 R18 100Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokian zLine 245/50 R18 100Y
Nokian zLine 245/50 R18 100Y FR | 6 030 грн. |
Nokian ZLine 245/50 R18 100Y | 6 298 грн. |
Nokian Z Line 245/50 R18 100Y 71517 | 6 444 грн. |
Nokian zLine 245/50 R18 100Y FR | 6 294 грн. |
Nokian Zline 245/50R18 100 Y | 6 014 грн. |
0 0 0 4 |
Купував як 2016 р.в. Фінляндія ,насправді резина 2013 року, DOT перебитий. Будьте уважні , є інформація , що вся zLine в Україні має перебитий рік випуску !!!!! Резина добра, рулиться, тиха,тримає мокру дорогу , трохи твердуварта,машина Мерседес 212, рекомендую Практично немає користуюся Nokian zLine 245/45 R17 99Y місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →