Літня шина Nokian Powerproof 245/50 R18 100Y
Відео 8Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Nokian Powerproof 245/50 R18 100Y 245/50 R18 100 W 245/50 R18 100 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokian Powerproof 245/50 R18 100Y
Усі ціни 8 →Nokian Powerproof 245/50 R18 100Y | 5 671 грн. |
Nokian Powerproof (245/50R18 100Y) | 5 610 грн. |
Nokian Powerproof 245/50 R18 100Y | 12 374 грн. |
Шины Nokian Powerproof 245/50 ZR18 100Y | 5 900 грн. |
Nokian Powerproof 245/50 R18 100Y | 5 559 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Nokian Powerproof 245/50 R18 100Y
Ціни на Nokian Powerproof 245/50 R18 100Y |
---|---|---|---|---|
Nokian Powerproof 245/50 R18 100W | від 8 877 грн. | 2 пропозиції | ||
Nokian Powerproof 245/50 R18 100Y | від 5 550 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →