Літня шина Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 96H
Відео 8Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 96H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 96H
Усі ціни 20 →Шина Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 96H XL | 3 770 грн. |
Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 96H XL | 4 004 грн. |
Michelin ENERGY SAVER+ 205/60 R16 96H DEMO (8036613077) | 10 430 грн. |
Michelin Energy Saver Plus (205/60R16 96H) | 4 721 грн. |
Летние шины Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 96H XL 1000405637 | 3 929 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 96H
Ціни на Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 96H |
---|---|---|---|---|
Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92H | від 4 269 грн. | 16 пропозицій | ||
Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92W | від 4 692 грн. | 10 пропозицій | ||
Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 92W Mercedes-Benz | від 4 500 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 96H | від 3 770 грн. | 20 пропозицій | ||
Michelin Energy Saver Plus 205/60 R16 96V | від 4 610 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →