Зимова шина Michelin Pilot Alpin PA5 225/50 R17 98H Run Flat
Відео 12Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Alpin PA5 225/50 R17 98H Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Alpin PA5 225/50 R17 98H Run Flat
Усі ціни 31 →Шина Michelin Pilot Alpin 5 225/50 R17 98H Run Flat | 6 351 грн. |
Michelin Pilot Alpin 5 225/50 R17 98H XL ZP | 6 804 грн. |
Michelin Pilot Alpin 5 225/50 R17 98H XL ZP | 7 370 грн. |
Michelin Pilot Alpin 5 (225/50R17 98H RunFlat) | 6 580 грн. |
Michelin Pilot Alpin PA5 225/50 R17 98H XL Run Flat | 8 171 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Alpin PA5 225/50 R17 98H Run Flat
Ціни на Michelin Pilot Alpin PA5 225/50 R17 98H Run Flat |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA5 225/50 R17 98H | від 5 613 грн. | 29 пропозицій | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 225/50 R17 98H Mercedes-Benz | від 5 718 грн. | 17 пропозицій | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 225/50 R17 98H Run Flat | від 6 351 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →