Оперативна пам'ять Micron DDR4 1x32Gb MTA36ASF4G72PZ-3G2
Micron MTA36ASF4G72PZ-3G2 2933 МГц CL21 Registered дворангова x4 3200 МГц CL22 Registered дворангова x4 3200 МГц CL22 Registered дворангова x8 3200 МГц CL22 Registered однорангова 3200 МГц CL22 дворангова |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Micron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Micron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Micron DDR4 1x32Gb MTA36ASF4G72PZ-3G2
Усі ціни 37 →Модуль пам'яті Micron DDR4-3200 32GB REG ECC RDIMM 2Rx4 1.2V CL22 MTA36ASF | 4 999 грн. |
Micron 32 Gb DDR4 3200 MHz (MTA36ASF4G72PZ-3G2R1) | 3 378 грн. |
Micron 32 Gb DDR4 3200 MHz (MTA36ASF4G72PZ-3G2R1) | 3 346 грн. |
Память для серверов micron ddr4 rdimm 32gb 2Rx4 3200 (mta36asf4g72pz-3g2r1 | 3 609 грн. |
Модуль пам'яті для сервера DDR4 32GB ECC RDIMM 3200MHz 2Rx4 1.2V CL22 Micr | 3 568 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Micron DDR4 1x32Gb
Ціни на Micron DDR4 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Micron DDR4 1x32Gb MTA36ASF4G72PZ-2G9 | від 4 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Micron DDR4 1x32Gb MTA36ASF4G72PZ-3G2 | від 3 346 грн. | 37 пропозицій | ||
Micron DDR4 1x32Gb MTA18ASF4G72PDZ-3G2 | від 3 975 грн. | 20 пропозицій | ||
Micron DDR4 1x32Gb MTA18ASF4G72PZ-3G2 | від 4 031 грн. | 4 пропозиції | ||
Micron DDR4 1x32Gb MTA18ASF4G72AZ-3G2 | від 3 859 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →