Оперативна пам'ять Micron DDR4 1x64Gb MTA36ASF8G72PZ-3G2
Micron MTA36ASF8G72PZ-3G2 2400 МГц CL17 ECC Registered чотирирангова Load Reduced 3200 МГц CL22 ECC Registered дворангова |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Micron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Micron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Micron DDR4 1x64Gb MTA36ASF8G72PZ-3G2
Усі ціни 32 →Модуль пам'яті для сервера DDR4 64GB ECC RDIMM 3200MHz 2Rx4 1.2V CL22 Micr | 7 289 грн. |
Модуль памяти MICRON 64GB PC25600 MTA36ASF8G72PZ-3G2F1 | 6 606 грн. |
Micron 64 GB DDR4 3200 MHz (MTA36ASF8G72PZ-3G2R) | 7 190 грн. |
Модуль пам'яті для сервера DDR4 64GB ECC RDIMM 3200MHz 2Rx4 1.2V CL22 Micr | 7 389 грн. |
Micron 64GB PC25600 (MTA36ASF8G72PZ-3G2F1) MTA36ASF8G72PZ-3G2F1 | 7 389 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Micron DDR4 1x64Gb
Ціни на Micron DDR4 1x64Gb |
---|---|---|---|---|
Micron DDR4 1x64Gb MTA72ASS8G72LZ-2G3 | від 4 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Micron DDR4 1x64Gb MTA36ASF8G72PZ-2G9 | від 7 649 грн. | 1 пропозиція | ||
Micron DDR4 1x64Gb MTA36ASF8G72PZ-3G2 | від 6 606 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →