Apple iPad Pro 12.9 2017 512 ГБ
Відео 3Фото 8 | REF 39 850 грн. |
Високопродуктивний планшет із серії пристроїв iPad Pro 2017 року, що позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на вирішення широкого кола професійних/побутових завдань. Виконаний у міцному та тонкому (6,1 мм) алюмінієвому корпусі вагою 677 г. Обладнаний великим безрамковим 12,9-дюймовим екраном з роздільною здатністю 2732x2048, антивідблиском і олеофобним покриттям.
Передбачено автоматичне регулювання частоти оновлення екрану залежно від завдань (у межах від 24 до 120 Гц), що допомагає досягти вражаючої плавності при малюванні/ретушуванні, в іграх і відтворенні відео з підвищеною частотою кадрів. Ультрашвидкий відгук сенсорної системи планшета Apple iPad Pro 12.9 2017 робить максимально комфортною роботу з фірмовим стилусом Apple Pencil.
Точне заводське колиркалібрування дозволяє використовувати планшет для професійної обробки фотографій і відео. 6-ядерний ARM-процесор Apple A10X, розроблений спеціально для виконання ресурсоємних завдань, забезпечує ультимативно високу продуктивність. За мережеві комунікації відповідає високопродуктивний модуль Wi-Fi 5 DualBand, ідентифікація користувача виконується за технологією Touch ID.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Епл зі своїми гаджетами зайняли на ринку дуже цікаву та прибуткову нішу. Вони продають тямущі пристрої для людей, яким не хочеться морочитися на дрібницях. Не впевнений, що я б дивився на їхні планшети, якби два роки тому не купив айфон. І процес пішов і пізніше, навесні цього року, був куплений свіжий Мак Бук Про, тому питання купівлі айпада було лише питанням часу. Це один з найбільших планшетних екранів на ринку і майже 12 дюймів для будинку це справді круто. Навіщо сидіти перед ноутбуком, якщо можна спокійно розвалитися на дивані з планшетом? )) Екран поза конкуренцією, у нього нестандартна роздільна здатність 2732x2048 пікселів і вона легко пояснюється якщо подивитися на показник щільності пікселів. 264-265 ppi це планшетний еплостандарт і вони старанно дотримуються його для всього модельного ряду. Окрім чудової матриці та захисного скла з олеофобним та антивідблисковим покриттям, тут з'явилася нова технологія адаптивної частоти розгортки. Тобто планшет сам вирішує, як швидко потрібно оновлювати екран. І це дійсно працює – при скролінгу довгих текстів чи іграх частота піднімається до 120 Гц, а при спокійному розміреному читанні опускається до 24 Гц. У результаті будь-яка динаміка виходить дуже плавною та приємною. Планшет неймовірно швидкий, епл нагородила його передовим процесором і поставила 4Гб пам'яті, що більше ніж у сьомого покоління айфона. Також потрібно згадати круту основну камеру. Вона захищена сапфіровим (!!) склом і окрім гарних фоток вміє знімати 4К або 1080р при 120 к/сек або 720р при 240 к/сек. Гідна батарея. Зазвичай висока ціна. У нас у країні не виявилася підтримка Apple SIM. Камбоджа, Пакистан і Панама LTE мережі вже побудували та успішно експлуатують, а у нас банальне 3G подається як велике досягнення. |
- Приставка 4G означає наявність у моделі GSM (LTE) модему, модулів a-gps, ГЛОНАСС і Геоміток
- Конектор 8-pin (Lighting)
- 4 динаміка по периметру корпусу
- Зйомка панорам в роздільній здатності до 63 МП.
Модификації Apple iPad Pro 12.9 2017
Ціни на Apple iPad Pro 12.9 2017 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Pro 12.9 2017 64 ГБ | від 15 023 грн. | 2 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 12.9 2017 256 ГБ | від 38 542 грн. | 1 пропозиція | ||
Apple iPad Pro 12.9 2017 512 ГБ | від 39 850 грн. | 1 пропозиція |