Apple iPad Pro 12.9 2021 128 ГБ
Відео 30Фото 6 |
Флагманський планшет Apple 2021 року, який відкрив нову сторінку в історії своєї серії завдяки використанню чипа M1. Він підвищив продуктивність на 50% і швидкість графіки до 40% в порівнянні з минулим поколінням. За рахунок цього на момент випуску планшет став найпотужнішим в асортименті компанії. Процесор відрізняється енергоефективністю, завдяки чому апарат може працювати цілий день без підзарядки, а товщина металевого корпусу складає всього 6.4 мм.
Ще однією особливістю 12.9-дюймової версії став дисплей Liquid Retina XDR з використанням технології mini-LED і адаптивної частотою оновлення 120 Гц, який відмінно підійде для роботи з фото і відео HDR і перегляду улюблених фільмів і серіалів. До речі, для кінопоказів і прослуховування музики також передбачені 4 стереодинаміки з підтримкою Dolby Atmos. Особливу увагу приділили системі камер TrueDepth: основна камера Apple iPad Pro 12.9 2021 об'єднує 12 МП ширококутний об'єктив, 10 МП надширококутний і сканер LiDAR, а 12-мегапіксельна фронтальна камера з кутом огляду 122 градуси допоможе не тільки зробити Селфі для соцмереж, але і дзвонити по FaceTime рідним і близьким. Крім цього, модель оснащена портом Thunderbolt з пропускною здатністю до 40 Гбіт і підтримує підключення аксесуарів — стилуса Apple Pencil і клавіатури Magic Keyboard і Smart Keyboard Folio.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple iPad Pro 12.9 2021 128 ГБ
Усі ціни 10 →Apple iPad Pro 12.9 2021 Wi-Fi 128GB Silver (MHNG3) MHNG3 | 43 319 грн. |
Apple iPad Pro 12.9 2021, 128GB, Silver, Wi-Fi MHNG3 | 43 516 грн. |
Apple iPad Pro 12.9 2021 Wi-Fi 128GB Silver (MHNG3) 4139121557orig | 37 999 грн. |
Apple iPad Pro 12.9 2021 Wi-Fi 128GB Silver (MHNG3) | 41 761 грн. |
Планшет Apple iPad Pro 12.9" MHNG3 Wi‑Fi 128GB Silver | 46 399 грн. |
Якщо у вас є можливість, це гарний варіант, потужності якого хватити ще дуже на довго Екран: він чудовий. Застосовано технологію miniLED, завдяки якій HDR контент дивиться одне задоволення. Плавність також на висоті завдяки 120 гц. Якщо використовувати планшет під прямими солнечними лучами, його вистачить десь на 6 годин максимум, як би ви не намагалися «дбайливо» використовувати. Євгеній Рабенко: користуюся Apple iPad Pro 12.9 2021 128GB більше року |
Модификації Apple iPad Pro 12.9 2021
Ціни на Apple iPad Pro 12.9 2021 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Pro 12.9 2021 128 ГБ | від 37 999 грн. | 10 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 12.9 2021 128 ГБ / 5G | від 38 889 грн. | 27 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 12.9 2021 256 ГБ | від 32 750 грн. | 16 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 12.9 2021 256 ГБ / 5G | від 47 299 грн. | 18 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 12.9 2021 512 ГБ | від 52 084 грн. | 6 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 12.9 2021 512 ГБ / 5G | від 52 149 грн. | 9 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 12.9 2021 1 ТБ | від 59 815 грн. | 11 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 12.9 2021 1 ТБ / 5G | від 64 639 грн. | 4 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 12.9 2021 2 ТБ | від 70 679 грн. | 4 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 12.9 2021 2 ТБ / 5G | від 60 680 грн. | 10 пропозицій |