Варильна поверхня Midea MC-HF672B чорний
Midea MC-HF672B чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Midea MC-HF672B чорний
Усі ціни 11 →MIDEA MC-HF672B | 7 811 грн. |
Варильна поверхня електрична Midea MC-HF672B | 8 280 грн. |
MIDEA MC-HF672B | 7 772 грн. |
Варильна поверхня Midea MC-HF672B | 8 085 грн. |
Варочная поверхность Midea MC-HF672B | 8 332 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →