Варильна поверхня Midea MC-IF7251J1-A чорний
Midea MC-IF7251J1-A чорний |
|
Просунута та ефективна варильна поверхня з індукційним нагріванням, яка може стати відмінним вибором для регулярного домашнього використання. Це стильна та надійна модель, яка забезпечує максимально швидке нагрівання за умови порівняно економної витрати електроенергії. Пристрій отримав чотири конфорки з індикацією залишкового тепла і діаметром 16, 18, 18 і 21 см. Для регулювання інтенсивності нагрівання кожної передбачено 9 ступенів.
Вбудована варильна поверхня Midea MC-IF7251J1-A оснащена сенсорним блоком управління з дуже практичним підсвічуванням кнопок. Функція таймера дозволяє запрограмувати конфорки на автоматичне вимкнення через певний час. Також виробником передбачено класичну функцію блокування для захисту від дітей. Щоб добитися від термообробки максимальної ефективності, кухонна варильна плита забезпечена спеціальним турборежимом. Ця опція дозволяє збільшити інтенсивність нагріву, що дозволяє скоротити час на закипання рідини. Це повноформатна модель на чотири конфорки з високоякісним склокерамічним покриттям.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea MC-IF7251J1-A чорний
Усі ціни 32 →MIDEA MC-IF7251J1-A | 8 025 грн. |
Варильна поверхня електрична Midea MC-IF7251J1-A | 8 507 грн. |
Варильна поверхня індукційна Midea MC-IF7251J1-A | 7 599 грн. |
Варильна поверхня Midea MC-IF7251J1-A | 9 463 грн. |
MIDEA MC-IF7251J1-A | 7 985 грн. |