Пральна машина Midea MF100W60/W-UA білий
Фото 8 |
Midea MF100W60/W-UA білий 2021 ріквузька білий сірий |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea MF100W60/W-UA білий
Усі ціни 32 →Пральна машина Midea MF100W60/W-UA | 10 999 грн. |
MIDEA MF100W60/ W-UA | 9 630 грн. |
Пральна машина Midea MF100W60/W-UA | 9 249 грн. |
Пральна машина автоматична Midea MF100W60 | 10 112 грн. |
Стиральная машина Midea MF100W60/ W-UA | 9 078 грн. |
Основну статтю прибутку китайської компанії Midea формує кліматична техніка. Але є в портфоліо марки та якісні пральні. Так, до розряду вузьких машинок під стать невеликим пральням зарахована модель MF100 W60.
Пристойна ємність
Пристрій поміщається у вузькі ніші: глибина установки прання становить 40 см, ширина трохи менше 60 см. З боку лицьової панелі корпусу машинка обладнана завантажувальним люком з напівпрозорого пластику чорного кольору, який веде у місткий барабан. Враховуючи компактні габарити Midea MF100 W60, ємність барабана тут "що треба" - 6 кг сухої білизни.
Програмне розмаїття
Управління роботою прання зав'язане на поворотну рукоятку вибору режимів та сенсорні кнопки. Якраз у середині механічного перемикача програм розміщується інфо-дисплей, на якому відображається час, що залишився до завершення циклу прання. Модель придбала 15 встановлених автоматичних програм з функціями попереднього замочування брудного одягу та додаткового полоскання.
Оптимальний баланс
Віджимання пральна машинка виконує зі швидкістю до 1000 об./хв. У моменти віджиму на високих обертах обертання барабана модель дуже шумна. І насправді це єдина претензія до пральні. За всіма іншими факторами модель підкуповує збалансованістю характеристик, прийнятною витратою води та споживанням електрики відносно демократичною ціною.
Модификації Midea MF100W60/W-UA
Ціни на Midea MF100W60/W-UA |
---|---|---|---|---|
Midea MF100W60/W-UA білий | від 9 078 грн. | 34 пропозиції | ||
Midea MF 100W60/T-UA сірий | від 10 799 грн. | 22 пропозиції |