Болгарка Mighty Seven QB-199S
Фото 4 |
Mighty Seven QB-199S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mighty Seven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mighty Seven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mighty Seven QB-199S
Пневмошліфмашина Mighty Seven QB-199S кутова | 24 817 грн. |
Пневмошлифмашина угловая Mighty Seven QB-199S | 25 996 грн. |
Пневматична шліфмашинка кутова Mighty Seven QB-199S, 230мм 26471 | 24 818 грн. |
Пневмошліфмашина Mighty Seven QB-199S кутова | 24 569 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →