Біти / торцеві голівки Milwaukee 4932430861
Фото 3 |
Milwaukee 4932430861 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee 4932430861
Усі ціни 7 →Набор бит Milwaukee SHOCKWAVE, PZ1, 25мм, 25шт (4932430861) 4932430861 | 590 грн. |
Набір біт Milwaukee SHOCKWAVE, PZ1, 25мм, 25шт (4932430861) 4932430861 | 590 грн. |
Milwaukee Набір біт Milwaukee SHOCKWAVE, PZ1, 25мм, 25шт (4932430861) 4932 | 590 грн. |
Milwaukee Shockwave PZ1 25 мм 25 шт. (4932430861) ShockwavePZ125мм25шт.(49 | 589 грн. |
Біта SHOCKWAVE MILWAUKEE, PZ1, 25мм, (25шт) (4932430861) | 590 грн. |
Набір біт Milwaukee SHOCKWAVE, PZ1, 25мм, 25шт (4932430861) | 784 грн. |
Біта для шуруповерта Shockwave Impact Duty Milwaukee PZ1 x 25 мм 25шт (493 | 590 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →