Перфоратор Milwaukee KANGO 750 S
Milwaukee KANGO 750 S
Режими роботи:свердління з ударом, довбання
Потужність:1550 Вт
Енергія удару:11.9 Дж
Число ударів:2700 уд/хв
Тип патрона:SDS Max
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Вага:8.2 кг
Всі характеристики
Характеристики KANGO 750 S
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee KANGO 750 S
Перфоратор SDS-MAX MILWAUKEE, K 750 S, 1550Вт, 11,9Дж | 40 509 грн. |
Milwaukee Kango 750 S 4933398600 | 40 560 грн. |
Milwaukee Kango 750 S 4933398600 | 41 574 грн. |
Milwaukee Kango 750 S 4933398600 | 42 588 грн. |
Перфоратор SDS-MAX Milwaukee K 750 S 1550 Вт 11.9 Дж (4933398600) | 38 250 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →