Гайковерт Milwaukee M18 FHIWP12-0X (4933459692)
Фото 7 |
Milwaukee M18 FHIWP12-0X акк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній |
|
Режим 4 забезпечує максимальний крутний момент 1491 Нм для зриву гайки
Модель M18 FHIWP12-0X поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, а в комплекті моделі M18 FHIWP12-502X два акумулятора (5 Агод) і зарядний пристрій
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 FHIWP12-0X
Усі ціни 9 →Акумуляторний ударний гайковерт Milwaukee M18 FHIWP12-0X, без акб і з/п у | 12 222 грн. |
Гайкокрут акумуляторний 1/2" MILWAUKEE, M18 FHIWP12-0X, 1491Нм (HDкейс) (Б | 17 804 грн. |
Гайковерт Milwaukee 1/2", M18 FHIWP12-0X, 1491Нм HD кейс (без АКБ та ЗП) ( | 11 999 грн. |
Milwaukee Fhiwp12-0X 4933459692 | 16 195 грн. |
Milwaukee Гайковерт Milwaukee 1/2", M18 FHIWP12-0X, 1491Нм HD кейс (без АК | 11 999 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Milwaukee M18 FHIWP12-0X
Ціни на Milwaukee M18 FHIWP12-0X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 FHIWP12-502X | від 29 009 грн. | 6 пропозицій | ||
Milwaukee M18 FHIWP12-0X | від 11 999 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →