Болгарка Milwaukee M18 BLSAG125X-0 (4933492643)
Фото 15 |
Milwaukee M18 BLSAG125X-0 акк. відсутнійкейс / акк. 2 шт 4 Агод |
|
Модель M18 BLSAG125X-0 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 BLSAG125X-0
Усі ціни 9 →Кутова шліфмашина Milwaukee M18 BLSAG125X-0 без акб і з/п 4933492643 | 6 099 грн. |
Шліфмашина кутова акумуляторна MILWAUKEE, M18 BLSAG125X-0, 125мм (Без АКБ | 6 089 грн. |
Шліфувальна машина Milwaukee M18 BLSAG125X-0, 125мм, HD кейс (без АКБ та З | 6 154 грн. |
Шлифовальная машина Milwaukee M18 BLSAG125X-0, 125мм, HD кейс (без АКБ и З | 6 013 грн. |
Шліфувальна машина Milwaukee M18 BLSAG125X-0, 125мм, HD кейс (без АКБ та З | 6 089 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Milwaukee M18 BLSAG125X-0
Ціни на Milwaukee M18 BLSAG125X-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 BLSAG125X-0 | від 6 013 грн. | 9 пропозицій | ||
Milwaukee M18 BLSAG125X-402X | від 15 549 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →