Намет Mimir Outdoor X-1700
Відео 1Фото 8 |
Mimir Outdoor X-1700
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:навіс, тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:нейлон
Матеріал дна:нейлон
Вага:9.5 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Mimir Outdoor X-1700
Намет 4-х місний Mimir MM/Х-1700 | 9 300 грн. |
Намет 4-місний Mimir MM/Х-1700 | 10 981 грн. |
Намет чотиримісний Mimir MM/Х-1700 | 9 300 грн. |
Чотиримісна намет Mimir MM/Х-1700 | 8 652 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →