Намет Fjord Nansen Korsyka IV
Фото 6 |
Fjord Nansen Korsyka IV
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:навіс, тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:7.7 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Fjord Nansen Korsyka IV
Усі ціни 10 →Намет FJORD NANSEN KORSYKA IV NG | 9 437 грн. |
Палатка Fjord Nansen Korsyka IV NG (44147) 955382 | 9 437 грн. |
Намет Fjord Nansen KORSYKA IV NG fn44147 | 9 437 грн. |
Намет Fjord Nansen KORSYKA IV NG 44147 | 9 437 грн. |
Палатка Fjord Nanse KORSYKA IV NG 44147 | 9 437 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →