Літня шина Minerva Eco Speed 2 SUV 265/70 R16 112H
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Minerva Eco Speed 2 SUV 265/70 R16 112H 265/70 R16 112 H 265/70 R16 112 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minerva 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minerva.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minerva Eco Speed 2 SUV 265/70 R16 112H
Minerva EcoSpeed 2 SUV 265/70 R16 112H | 3 313 грн. |
Minerva EcoSpeed 2 SUV 265/70 R16 112H | 3 350 грн. |
Minerva Eco Speed 2 SUV 265/70 R16 112H 119787 | 3 407 грн. |
Minerva EcoSpeed 2 SUV 265/70 R16 112H | 3 343 грн. |
Купив цю гуму і був здивований якістю цього продукту! Гума коштує своїх грошей до останньої копійки. Сам бренд належить Бельгії, а потужності з виробництва знаходяться частково в Європі, а частково в Китаї. Але на якість виробництва та сировини це не впливає. Рекомендую.... Будете приємно здивовані якістю. Ціна + якість Не виявив користуюся Minerva Eco Speed 2 SUV 275/45 R21 110Y менше місяця |
Додати відгук
Модификації Minerva Eco Speed 2 SUV 265/70 R16 112H
Ціни на Minerva Eco Speed 2 SUV 265/70 R16 112H |
---|---|---|---|---|
Minerva Eco Speed 2 SUV 265/70 R16 112H | від 3 313 грн. | 4 пропозиції | ||
Minerva Eco Speed 2 SUV 265/70 R16 112T | від 3 584 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →