Варильна поверхня Minola MGM 614204 WH білий
Фото 25 |
Minola MGM 614204 WH білий 2022 рікчавунні решітки |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola MGM 614204 WH білий
Усі ціни 23 →Minola Minola MGM 614204 WH 5902767908160 | 5 199 грн. |
Варильна поверхня газова Minola MGM 614204 WH | 5 199 грн. |
Варочная поверхность Minola MGM 614204 WH | 5 199 грн. |
Варильна поверхня Minola Mgm 614204 Wh | 5 200 грн. |
Варочная поверхность Minola Mgm 614204 Wh | 5 199 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Minola MGM 614204 WH
Ціни на Minola MGM 614204 WH |
---|---|---|---|---|
Minola MGM 614204 WH білий | від 4 861 грн. | 23 пропозиції | ||
Minola MGM 614204 I нержавіюча сталь | від 4 861 грн. | 22 пропозиції | ||
Minola MGM 614204 IV слонова кістка | від 4 355 грн. | 32 пропозиції | ||
Minola MGM 614204 BL чорний | від 4 861 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →