Каструля Krauff Grand Chef 26-308-002
Krauff Grand Chef 26-308-002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Grand Chef 26-308-002
Кастрюля Krauff Grand Chef 2.6 л 18 см (26-308-002) | 1 656 грн. |
Каструля Krauff Grand Chef 2.6 л 18 см (26-308-002) | 1 656 грн. |
Каструля Krauff Grand Chef 2.6 л 18 см зі скляною кришкою (26-308-002) | 830 грн. |
Модификації Krauff Grand Chef 26-308-002
Ціни на Krauff Grand Chef 26-308-002 |
---|---|---|---|---|
Krauff Grand Chef 26-308-001 | від 737 грн. | 3 пропозиції | ||
Krauff Grand Chef 26-308-002 | від 830 грн. | 3 пропозиції | ||
Krauff Grand Chef 26-308-003 | від 1 842 грн. | 2 пропозиції | ||
Krauff Grand Chef 26-308-004 | від 2 028 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →