Варильна поверхня Freggia HA 640 GTW білий
Фото 5 |
Freggia HA 640 GTW білий |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Freggia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Freggia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Freggia HA 640 GTW білий
Усі ціни 12 →FREGGIA HA640GTW | 6 664 грн. |
FREGGIA HA640GTW | 6 631 грн. |
Варочная поверхность Freggia HA640GTW | 6 618 грн. |
Варильна поверхня Freggia HA640GTW | 6 961 грн. |
Варильна поверхня Freggia HA640GTW | 7 417 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Freggia HA 640 GTW
Ціни на Freggia HA 640 GTW |
---|---|---|---|---|
Freggia HA 640 GTW білий | від 6 597 грн. | 12 пропозицій | ||
Freggia HA 640 GTX нержавіюча сталь | від 7 330 грн. | 11 пропозицій | ||
Freggia HA 640 GTB чорний | від 7 330 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →