Сковорідка Biol Induction 28074I 28 см
Фото 4 |
Biol Induction 28074I |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biol Induction 28074I 28 см
Усі ціни 8 →Сковорода Біол Induction 28 см (28074I) | 841 грн. |
Сковорода Биол Induction 28 см (28074I) | 828 грн. |
Сковорода BIOL з а/п покриттям 280мм Induction, 28074І | 1 019 грн. |
Сковорода Induction 28 см БІОЛ (28074І) | 969 грн. |
Сковорода БІОЛ Induction 28 см (28074І) | 969 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Biol Induction 28074I
Ціни на Biol Induction 28074I |
---|---|---|---|---|
Biol Induction 24074I 24 см | від 696 грн. | 9 пропозицій | ||
Biol Induction 26074I 26 см | від 761 грн. | 9 пропозицій | ||
Biol Induction 28074I 28 см | від 828 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →