Сковорідка Krauff 25-45-138 24 см
Фото 6 |
Krauff 25-45-138 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 25-45-138 24 см
Усі ціни 7 →Сковорода Krauff 24 см (25-45-138) | 675 грн. |
Сковорода Krauff 24 см (25-45-138) | 1 256 грн. |
Krauff 24 см (25-45-138) 24см(25-45-138) | 675 грн. |
Сковорода KRAUFF з а/п покриттям 240мм 25-45-138 | 834 грн. |
Сковорідка 24 cм Krauff Smart Fry з антипригарним покриттям кований алюмін | 755 грн. |
Сковорода 24см з антипригарним покриттям 25-45-138 ТМ | 1 013 грн. |
Модификації Krauff 25-45-138
Ціни на Krauff 25-45-138 |
---|---|---|---|---|
Krauff 25-45-137 20 см | від 441 грн. | 7 пропозицій | ||
Krauff 25-45-138 24 см | від 675 грн. | 7 пропозицій | ||
Krauff 25-45-139 26 см | від 642 грн. | 13 пропозицій | ||
Krauff 25-45-140 28 см | від 769 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →