Біти / торцеві голівки MIOL 58-170
MIOL 58-170 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 58-170
Набор инструмента Miol 3/8" 12ед. 6РТ (58-170) | 736 грн. |
Набір торцевих насадок Miol з тріскачкою 3/8'', 12 предметів (58-170) | 736 грн. |
Набір інструментів 12 од. (3/8") MIOL 58-170 | 1 000 грн. |
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок MIOL 58-170:
- Розміри: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →