Біти / торцеві голівки Yato YT-5542
Yato YT-5542 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-5542
Усі ціни 9 →Набор инструментов Yato 3/8" на ложементе, 22 шт YT-5542 | 1 694 грн. |
Набор головок Yato YT-5542 | 1 553 грн. |
Набір інструментів Yato YT-5542 | 1 546 грн. |
Набір інструментів Yato YT-5542 | 1 668 грн. |
Yato Набір інструментів Yato YT-5542 | 1 546 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →