Біти / торцеві голівки Tolsen 15151
Відео 1Фото 4 |
Tolsen 15151 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 15151
Усі ціни 12 →Комплект головок торцевих TOLSEN 3/8" 12 предметів Профі (15151) | 828 грн. |
Набор инструментов Tolsen торцевых головок 3/8" 12 предм. "ПРОФИ" (15151) | 782 грн. |
Набір інструментів Tolsen головок торцевих 3/8" 12 предметів "ПРОФІ" (1515 | 828 грн. |
Комплект головок торцевих 3/8\ 12 предметів Профі Толсен 15151 | 828 грн. |
Tolsen Набір інструментів Tolsen головок торцевих 3/8" 12 предметів "ПРОФІ | 828 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →