Біти / торцеві голівки Molder MT68812
Molder MT68812 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Molder 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Molder.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Molder MT68812
Набір головок з тріскачкою Molder MT68812 | 583 грн. |
Професійний набір головок торцевих з тріскачкою та подовжувачем CR-V Molde | 807 грн. |
Набір головок Molder головки 3/8" 72Т, CR-V(MT68812) | 670 грн. |
Набір інструментів 12 предметів 3/8" 6граней Molder МТ68812 | 690 грн. |
Набір торцевих головок із тріщоткою (Molder Tools) 12 предметів 3/8 MT6881 | 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →