Вантажна шина Mirage MG-768 13 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Mirage MG-768 13 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mirage 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mirage.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mirage MG-768 13 R22.5 156L
Усі ціни 15 →MIRAGE MG768 (ведуча вісь) 13.00 R22.5 156/152L | 12 171 грн. |
Mirage MG-768 (ведущая) 13 R22.5 156L | 10 974 грн. |
Mirage MG768 (привод-карьер) 13 R22.5 156/152L 20PR | 10 453 грн. |
MIRAGE MG768 (ведуча) 13.00R22.5 156/152 L | 11 039 грн. |
Mirage MG-768 (ведущая) 13 R22.5 156/152L PR20 | 10 650 грн. |
ще 10 пропозицій