Мотошина Mitas Custom Force 130/90 R16 67H
![]() |
Mitas Custom Force 130/90 R16 67H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas Custom Force 130/90 R16 67H
Усі ціни 8 →Mitas Custom Force (130/90R16 67H *) | 6 542 грн. | ![]() |
| 6 399 грн. |
| 6 203 грн. |
Mitas Custom Force 130/90 R16 67H 3001593469000 | 5 973 грн. |
| 6 679 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Mitas Custom Force 130/90 R16 67H
| Ціни на Mitas Custom Force 130/90 R16 67H |
|---|---|---|---|---|
| Mitas Custom Force 80/90 R21 54H | від 4 611 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Custom Force 100/90 -19 57H | від 6 810 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Custom Force 100/90 R19 57H | від 5 224 грн. | 3 пропозиції | ||
| Mitas Custom Force 130/90 -16 67H | від 8 350 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Custom Force 130/90 -16 73H | від 8 315 грн. | 4 пропозиції | ||
| Mitas Custom Force 130/90 R16 67H | від 5 973 грн. | 8 пропозицій | ||
| Mitas Custom Force 130/90 R16 73H | від 6 291 грн. | 12 пропозицій | ||
| Mitas Custom Force 150/80 -16 77H | від 7 337 грн. | 3 пропозиції | ||
| Mitas Custom Force 150/80 R16 77H | від 7 251 грн. | 11 пропозицій | ||
| Mitas Custom Force 170/80 -15 77H | від 7 696 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Custom Force 170/80 R15 77H | від 8 003 грн. | 10 пропозицій | ||
Відеоогляди