Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Мотошини   /   Mitas

Мотошина Mitas MC-7 120/90 R16 63P

Фото - Мотошина Mitas MC-7 120/90 R16 63P
Mitas MC-7 120/90 R16 63P
Призначення
дорожня
Сезон
літня
Ширина
120 мм
Профіль
90 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
63
Індекс швидкості
P
Конструкція
R
Офіційний сайт
mitas-moto.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Маркування мотошинРозшифровка всіх основних маркувань у позначенні шин для мототехніки

Купити Mitas MC-7 120/90 R16 63P

Mitas MC7 (120/90R16 63P)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
3 460 грн.

Mitas MC 7 120/90 R16 63P TL 3001572897000

Mitas MC 7 120/90 R16 63P TL
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 484 грн.

Mitas MC-7 120/90 R16 63P

Бренд - Mitas;Сезон - Літні;Тип авто - Мото;Індекс швидкості - P;Ширина - 120;Профіль - 90;Діаметр - 16;Індекс навантаження - 63;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
4 084 грн.

Літні шини Mitas MC-7 120/90 R16 63P *

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 546 грн.

Мотошини Mitas MC 7 120/90 R16 63P TL

Маркетплейс: Rozetka.ua  ZRShyna З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 040 грн.

Динаміка цін на Mitas MC-7 120/90 R16 63P

Модификації Mitas MC-7 120/90 R16 63P

Ціни на Mitas MC-7 120/90 R16 63P
Mitas MC-7 2.75 -18 42P від 2 520 грн.2 пропозиції
Mitas MC-7 2.75 R18 42P від 1 978 грн.9 пропозицій
Mitas MC-7 3 R18 52R від 2 460 грн.8 пропозицій
Mitas MC-7 3 R18 52S від 2 749 грн.2 пропозиції
Mitas MC-7 3.5 -18 56P від 3 320 грн.2 пропозиції
Mitas MC-7 3.5 R18 56P від 2 915 грн.5 пропозицій
Mitas MC-7 3.25 R18 52P від 2 971 грн.2 пропозиції
Mitas MC-7 90/90 R18 51R від 3 249 грн.10 пропозицій
Mitas MC-7 110/90 R16 59P від 3 080 грн.6 пропозицій
Mitas MC-7 120/90 R16 63P від 3 040 грн.5 пропозицій
Mitas MC-7 130/90 -15 66R від 4 377 грн.1 пропозиція
Mitas MC-7 130/90 R15 66R від 4 160 грн.8 пропозицій
Mitas MC-7 140/90 R15 70R від 4 669 грн.1 пропозиція
Відеоогляди