Велошина Mitas Rapid V36 Classic 26x2.0
від 453 грн. Купити! MITAS Покрышка 26x2.00 (52-559) Mitas RAPID V36 Classic black TIR-A5-06Lisoped.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись |
Mitas Rapid V36 Classic 26x2.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitas Rapid V36 Classic 26x2.0
Ціни на Mitas Rapid V36 Classic 26x2.0 |
---|---|---|---|---|
Mitas Rapid V36 Classic 20x1.75x2.0 | від 367 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas Rapid V36 Classic 24x1.75x2.0 | від 414 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas Rapid V36 Classic 26x2.0 | від 453 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →