Кухонна мийка MIXXUS MX7844 200/1.2 MX0560 780x440
Фото 5 |
MIXXUS MX7844 200/1.2 MX0560 |
|
Мийка оснащена шумопоглинаючими накладками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS MX7844 200/1.2 MX0560 780x440
Усі ціни 32 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна MIXXUS MX7844 780x440x200м | 6 962 грн. |
Кухонна мийка Mixxus MX7844-200x1.2-PVD-BLACK | 7 025 грн. |
Мийка MIXXUS MX7844-200x1.2-SATIN (MX0560) | 4 253 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна MIXXUS MX7844-200x1.2-PVD | 7 025 грн. |
Кухонна мийка сталева прямокутна MIXXUS 440мм x 780мм матова 1.2мм із сифо | 4 253 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →