Кухонна мийка KRONER Geburstet-7849RHM CV025276 780x490
Фото 11 |
KRONER Geburstet-7849RHM CV025276 |
|
Мийка оснащена шумопоглинаючими накладками та оброблена спеціальним протишумним складом. Дно миття має заглиблення до зливу у вигляді граней, що забезпечує повне стікання та менше утворення плям від висохлої води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Geburstet-7849RHM CV025276 780x490
Усі ціни 38 →Мийка кухонна Kroner KRP Gebürstet-7849RHM CV025276 | 4 830 грн. |
Kroner Kroner KRP Gebürstet - 7849RHM (3/1 мм) CV025276 | 4 830 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Kroner KRP Geburstet - 7849RHM (CV025276 | 4 830 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Kroner KRP Geburstet - 7849LHM (CV025276 | 4 830 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна KRONER KRP Gebürstet-7849R | 4 830 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →