Кухонна мийка Franke Logica Line LLL 611-79 101.0073.531 790х500
Franke Logica Line LLL 611-79 101.0073.531 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Logica Line LLL 611-79 101.0073.531 790х500
Усі ціни 78 →Мийка нерж. LLL 611-79 декор права Franke 101.0381.810 | 5 426 грн. |
Franke Franke Logica Line LLL 611-79 101.0381.810 (декор) | 5 848 грн. |
Кухонная мойка Franke Logica Line LLL 611-79 (101.0381.810) нержавеющая ст | 5 712 грн. |
Franke Logica Line LLL 611-79 | 5 576 грн. |
Кухонна мийка Franke LLL 611-79 крило зліва (101.0381.809) 101.0381.809 | 5 848 грн. |
ще 20 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель 101.0073.535/101.0381.810 праве крило
- Модель 101.0073.531/101.0381.809 — ліве крило
РекомендуємоПорівняти в таблиці →