Кухонна мийка Franke Logica Line LLX 611-79 101.0073.454 790х500
Franke Logica Line LLX 611-79 101.0073.454 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Logica Line LLX 611-79 101.0073.454 790х500
Усі ціни 60 →Мийка нерж. LLX 611-79 полірована права Franke 101.0381.808 | 4 948 грн. |
Franke Franke Logica Line LLX 611-79 101.0381.808 (полированная) | 5 332 грн. |
Кухонная мойка Franke Logica Line LLX 611-79 (101.0381.808) нержавеющая ст | 5 208 грн. |
Кухонна мийка Franke LLX 611-79, крило справа (101.0381.808) 101.0381.808 | 5 332 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Franke Logica Line LLX 611-79 полірована | 5 747 грн. |
ще 20 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель 101.0073.454/101.0381.808 праве крило
- Модель 101.0073.456/101.0381.806 — ліве крило
РекомендуємоПорівняти в таблиці →