Набір інструментів Alloid NK-2081-11
Відео 1Фото 2 |
Alloid NK-2081-11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid NK-2081-11
Усі ціни 11 →Набір ключів гайкових Alloid НК-2081-11 | 1 821 грн. |
Набір ключів рожково-тріскаткових 11шт8-19мм ALLOID НК-2081-11 | 1 590 грн. |
Набір комбінованих ключів тріскачкових Alloid, 11шт. (НК-2081-11) 20620 | 1 551 грн. |
Набір комбінованих тріскачкових ключів Alloid 8-19 мм 11 предметів (НК-208 | 1 917 грн. |
Набір ключів комбінованих тріскачкових 11 предметів 8-19мм Alloid НК-2081- | 1 600 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості набору інструментів Alloid NK-2081-11:
- Розміри:
- 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →