Набор инструментов Molder MT60056
Видео 1Фото 9 |
Molder MT60056 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Molder 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Molder.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Molder MT60056
Все цены 10 →Набір інструментів Molder MT60056 | 1 305 грн. |
Професійний набір інструментів в кейсі MOLDER 1/4", 56 шт (MT60056) MT6005 | 1 312 грн. |
Професійний набір інструментів в кейсі Molder 1/4" 72 T CR-V 56 од. (MT600 | 1 510 грн. |
Набор инструментов MOLDER 1/4" 56 предметов (MT60056) | 1 346 грн. |
Набір інструментів Molder у кейсі (MT60056) 1/4" 72T CR-V, 56 одиниць | 1 636 грн. |
eще 5 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →